Het GiBS Team

Kristien Van Heghe

Zij werkt met jongeren vanaf de derde graad van het secundair onderwijs en met volwassenen.

E-mail: kristien@gibs.be
Tel.: 0473 94 42 41

Katrien Libersens

Zij werkt met jongeren vanaf de eerste graad van het secundair onderwijs en is naast het GiBS ook actief als kinder- en jeugdpsychologe in een revalidatiecentrum.

E-mail: katrien@gibs.be

Saskia Vinck

Zij werkt zowel met jongeren van het secundair onderwijs en met volwassenen.
Ze is systeemtherapeute met jarenlange ervaring in gedragstherapie.
Naast Gibs is Saskia werkzaam als psychologe in het CLB van Leuven.

E-mail: saskia@gibs.be

Sean Vandevoort

Hij werkt met jongeren vanaf de derde graad van het secundair onderwijs en met volwassenen.
Naast het GiBS werkt Sean als psycholoog in Zorggroep Sint-Kamillus Bierbeek.

E-mail: sean@gibs.be

Daan Gielen

Hij werkt zowel met jongeren van het secundair onderwijs als met (jong)volwassenen. Naast het GiBS is Daan ook werkzaam bij vzw De Lork in Brussel waar hij volwassenen met een mentale beperking begeleidt.

E-mail: daan@gibs.be

Kirsten Rispens

Zij werkt met jongeren vanaf de derde graad van het secundair onderwijs en met volwassenen. Naast het GiBS is Kirsten ook als psychotherapeute verbonden aan het CAW in Mechelen.

E-mail: kirsten@gibs.be
Tel.: 0471 10 13 37

Bart Stroobants

Hij werkt met (jong) volwassenen. Bart is klinisch psycholoog, gedragstherapeut i.o. en volgde opleidingen in ACT (Acceptance and commitment therapy). Naast GiBS werkt Bart als klinisch psycholoog bij Zorggroep Sint-Kamillus in Bierbeek.

E-mail: bart@gibs.be

 
 
 

Alle rechten voorbehouden © 2006 - 2021, GiBS   Oude Markt 35/2, BE-3000 Leuven